Pályakezdő építészmérnök/építőmérnök állás

Magyarország piacvezető magasépítési beruházáslebonyolító és mérnöki tanácsadó vállalata, az Óbuda-Újlak Zrt. (Óbuda Group)

pályakezdő építészmérnök/építőmérnök

kollegát keres

nagyléptékű projektek mérnöki munkáihoz

Feladatok:

  • közreműködés nagyléptékű projektek projektmenedzseri, költségszakértői előkészítő munkáiban
  • helyszíni műszaki ellenőrzési, kivitelezés alatti költségmenedzsment és projektmenedzsment feladatok ellátása
  • egyéb, a projektek során felmerült szakértői, mérnöki tanácsadói feladatok

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • MS Office programok magabiztos ismerete (Word, Excel, PowerPoint)
  • B-kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • professzionális mérnöki környezet
  • komplex, felelősségteljes munka
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatás

Munkavégzés helye:

  • Budapest III. kerület, illetve budapesti, vidéki projekthelyszínek

Eseménynaptár

UNI GYŐR ÖRÖMFUTÁS 09:00 - 10:00
Nordic walking 08:00 - 09:00